افق

زکات خواندن وبلاگ، دادن فیدبک به نویسنده است! لطفا خواننده خاموش نباشید.

نطلبیدنت رو عشق است!

دوشنبه 4 مرداد 1389 11:45 نویسنده: بیرون از حصار نظرات: 5 نظر چاپ

   این اصطلاح رو شنیدین که میگن "امام رضا طلبیده"؟ حتما می دونین منظور کسی که این عبارت رو به کار می بره اینه که قضیه مشهد و زیارت یک دفعه ای جور شده و طرف بدون اینکه زیاد تقلا کنه برنامه زیارتش به اصطلاح ردیف شده.

   من تا حالا زیاد این قضیه رو جدی نگرفته بودم تا اینکه متوجه شدم انگار خواست امام رضا تو این قضیه خیلی دخیله. منظورم اون دخیل نیست ها. همین دخیله. 

   قضیه اینه که حدود یک ماهی هست که ما داریم برنامه ریزی ماموریت مشهد می کنیم. تا حالا چند بار بلیط گرفتیم اما امروز برای چندمین بار خبر رسید که ماموریت کنسل شده. راستش از شما چه پنهون من اصلا دل و دماغ مشهد رفتن رو نداشتم و چندین بار طی مذاکرات پنهانی با امام رضا بهش گفته بودم که : "ای امام رضا، ای ضامن آهو، ای قربونت برم که هرکی رو می طلبی زودی میاد پابوست، بیا و بی خیال ما شو و یه بار هم که شده خرق عادت کن و ما رو هیچ جوره نطلب که خداییش دل و دماغ و حال و حوصله مشهد اومدن نداریم. بعدا خودم یه جوری از خجالتت در میام" 

    این شد که هم ماموریت کلن کنسل شد، هم من ایمانم قوی تر شد! و هم فهمیدم امام رضا هم حساب و کتاب خوب سرش می شه و خلاصه اهل معامله و از اون بیشتر اهل دله!  

پی نوشت:به نظرم لحن پست به اندازه کافی گویا هست. لطفا بحث اعتقادات را وسط نکشید.